Selena Gomez

Selena Gomez’in yapımcısı olduğu “The Broken Hearts Gallery”den fragman!

Sony bünyesinde bulunan The Broken Heart Gallery filminden resmi fragman yayımlandı

Romantik komedi türündeki filmde, kalp kırıklıklarıyla dolu bir ilişkiden çıkan Amanda isimli bir kızın şans eseri tanıştığı biri ile zamanla romantizme dönüşen bir iş ortaklığı kurmasını izliyoruz. Filmde Geraldine Viswanathan Lucy karakterine hayat verirken ortağı olarak olarak Stranger Things’ten Billy Hargrove karakteri ile tanıdığımız Dacre Montgomery’ Nick karakterini canlandırıyor.

selena gomez

The Broken Heart Gallery konusu:

Başrol olan Lucy, New York’ta bir sanat galerisinde asistan olarak çalışan genç bir kadındır. Oldukça duygusal olan Lucy, yaşadığı her ilişkiden kendisine hatıra kalacak şeyleri toplayarak kendince bir koleksiyon oluşturur. En son erkek arkadaşı tarafından terk edildikten sonra sevginin geri bıraktığı ögeler için bir galeri açmaya karar verir. Kısa sürede adından bahsettirmeye başlayan galeri, Lucy ve diğer tüm romatikler için yeni bir başlangıç olur.

Gossip Girl, Grey’s Anatomy gibi yapımların yönettiği bölümler ile tanıdığımız Natalie Krinsky, filmin yönetmen koltuğunda yer alıyor. Ünlü müzisyen ve aynı zamanda başarılı bir oyuncu olan Selena Gomez‘in yürütücü yapımcılığı üstlendiği The Broken Hearts Gallery filminin oyuncu kadrosunda Geraldine Viswanathan ve Dacre Montgomery’nin yanı sıra son olarak Molly Gordon, Utkarsh Ambudkar, Arturo Castro, Phillipa Soo, Suki Waterhouse, Taylor Hill gibi isimler de yer alıyor.

Sony’nin planlarına göre 17 Temmuz’da izleyiciyle sinemalarda buluşacak olan The Broken Hearts Gallery filminin yayımlanan fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilir yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.