malcolm and marie

Malcolm and Marie filminden yeni bir görsel yayımlandı

Karantina döneminde çekilmiş ilk film olan Malcolm and Marie filminden yeni bir görsel paylaşıldı. Başrollerinde Euphoria dizisinin yıldızlarından biri olan ve şu sıralar adını Dune filmi ile andığımız Zendaya ve BlacKkKlansman filminin başrolü olan ve en son karşımıza Tenet filmi ile çıkmış John David Washington bulunuyor.

Marriage Story tarzında olacağı söylenen filmin yönetmen koltuğunda ise HBO’nun sevilen dizisi Euphoria’nın yönetmeni Sam Levinson oturuyor. Aynı zamanda filmin senaryosunu yazan ve yapımcılığını üstlenen isim de Sam Levinson. Bu proje sayesinde Zendaya ve Sam Levinson, bir kez daha bir araya gelmiş olacak.

malcolm and marie

Malcolm and Marie konusu

Film, bir film yapımcısını (John David Washington) ve onun sevgilisini (Zendaya) odağına alıyor. Hikâye; film yapımcısı ve sevgilisinin, bir film galasından eve dönmesi ile başlıyor ve onların eve döndükten sonraki saatlerini anlatıyor. Bu saatler sırasında beklenmedik bir tartışma çıkıyor ve bu tartışma sayesinde aşlarının gücünü sınamaya karar veriyorlar.

Malcolm and Marie ne zaman yayımlanacak?

Bu zamana kadar filmin çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmamıştı ancak 2021 yılının başlarında yayımlanması bekleniyordu. Yapıl son duyuruya göre film, 5 Şubat 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.