Azizler yayımlandı

Azizler

Başrollerinde; Haluk Bilginer, Binnur Kaya, İrem Sak, Engin Günaydın, Fatih Artman ve Öner Erkan gibi isimlerin bulunduğu Azizler filmi, geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Film, Yarına Tek Bilet’in ardından 2. orijinal Netflix filmi oldu

Yönetmen koltuğunda Yaylan Biraderlerin oturduğu ve senaryosunu Berkun Oya’nın kaleme aldığı film, Netflix’in beklenen filmleri arasında yer alıyordu.

azizler

Azizler konusu

Gençlik yıllarının sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzak bir yaşam sürmektedir. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder.

Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar. Ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

Şu an Netflix üzerinden ulaşabileceğiniz filmin fragmanına hâlâ izlemediyseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
malcolm and marie

Malcolm and Marie filminden yeni bir görsel yayımlandı

Sonraki
menajerimi ara
mm

Menajerimi Ara 20. bölüm 2. fragmanı yayımlandı