Lupin

Lupin 2. sezon olacak mı?

Netflix’in fantastik macera, komedi türündeki yeni dizisi Lupin yayımlandı. Dizi, henüz yayımlanmasının üzerinden iki gün geçmesine rağmen Netflix’in Top 10 listesinin üst sıralarında yerini aldı. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

Lupin

Lupin 2. sezonu çıkacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Lupin konusu

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, yıllar önce varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğramış olan babasının intikamını almak için kollarını sıvar. Assane, bu trajik adaletsizlikten yıllar sonra elmas bir kolye çalarak borcunu kapatmak ister. Ancak bu soygun hiç de beklenmedik bir yola girer.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.