Hükümsüz

Hükümsüz 2. bölüm fotoğrafları yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Exxen yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun ilgi ile karşılanan yapımlarından biri olan Hükümsüz dizisinin üçüncü bölümünden görseller, Exxen’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden seyircilerin beğenisine sunuldu.

Hükümsüz

Dizi, geçtiğimiz günlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Engellenebilir her ölüm, cinayettir! Katledilen hayallerin gerçek hayat hikayeleri Hükümsüz ile Exxen’de.” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Hükümsüz 3. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini birer hafta ara ile yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. 2. bölümü 8 Ocak’ta yayımlanmış olan dizinin 3. bölümünin ise 15 Ocak 2021 tarihinde izleyicilere sunulması bekleniyor.

svg%3E

Hükümsüz konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan dizi, gerilim türünde olacak. Daha önce yapılan açıklamaya göre dizi, katledilen hayallerin gerçek hayat hikayelerini konu ediniyor. Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı… Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecektir. Peki ama nasıl?

Hükümsüz

Yönetmen koltuğunda birçok önemli yapıma imza atmış olan Ömer Faruk Sorak’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin TerzioğluHande Doğandemirİsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi birçok isim yer almakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.