lupin

Lupin 2. sezon ne zaman?

Netflix’in yeni Fransız soygun dizisi Lupin, 8 Ocak 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinden düşmeyen dizi, dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görüyor. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu.

lupin

Lupin konusu

Başrolünde; Can Dostum, Hayatımın Şansı, Vahşetin Çağrısı, Jurassic World gibi yapımlarda yer almış Omar Sy‘ın bulunduğu dizi, bir soygunu odağına alıyor. Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop (Omar Sy), varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

lupin

Lupin 2. sezonu olacak mı?

Şu an dizinin yayımlanmış 5 bölümü bulunmakta. Netflix’in bölüm adlarını gösterdiği sayfada 1. Kısım yazması, yayımlanacak yeni bölümlerin olduğuna dair en büyük kanıt. Netflix, daha önce Chilling Adventures of Sabrina dizisinde de aynısını yapmıştı. İlk sezonun 2. yarısını, belli bir sürenin ardından yayımlamıştı. Aynı şekilde Lucifer dizisinin 5. sezon 2. kısımı da hâlâ beklenmekte.

Çok büyük bir ihtimalle 5 yeni bölüm daha yayımlanacak. Ancak bu yeni bölümlerin ne zaman yayımlanacağı ya da 2. kısımdan ayrı olarak 2. bir sezonun olup olmayacağı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.