Jurrasic World: Dominion

Jurassic World: Dominion çekimleri tamamlandı

Jurassic World: Dominion filminin çekimleri tamamlandı. Pandemi süresince devam ettirilmeye çalışılan filmin çekimlerinin sonuna gelindiği açıklandı.

Jurrasic World: Dominion

İlk olarak 1993 yılında Steven Spielberg’ün yönetiminde başlayan Jurassic Park filmleri, 2015 yılında yeni bir ad ile değişim geçirmişti. “Jurassic World” adını alan 4. film, yeni bir serinin de başlangıcı olmuş ve yeni nesil korku sineması hayranlarının karşısına çıkmıştı. Şimdi ise oldukça sevilen ve büyük bir ilgi ile karşılanan serinin üçüncü filmi olan “Jurassic World: Dominion” geliştiriliyor.

Filmin prodüksiyonları, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeniyle devam ettirilememişti. Ancak ekip, temmuz ayında sete geri dönmeyi başarmıştı. Bugün ise filmin çekim aşamasının tamamlandığı resmi olarak duyuruldu.

Jurassic World: Dominion filminin çekim aşaması tamamlandı

Filmin yönetmeni Colin Trevorrow, resmi Twitter hesabından “Jurassic World: Dominion’ı bitirdik. Harika oyuncularımız ve ekibimize çok minnettarım. Bir aile olduk.” notu ile yaptığı bir paylaşım ile çekimlerin tamamlandığını duyurdu.

Ardından filmin oyuncularından Sam Neill, bu paylaşımı alıntılayarak şunları söyledi: “Filmi tamamlayamayacağımızı düşündüğümüz günlerimiz oldu. Ama başardık. Neredeyse imkansız görünen bir şeyi başardık. Harika ekip. Harika kadro. Üst düzey yönetmen.”

Film, herhangi bir ertelenme yaşanmazsa 10 Haziran 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.