Lucifer

Lucifer 5. sezon 2. partın çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak

Başrolünde Tom Ellis‘in bulunduğu fantastik dizi Lucifer, 25 Ocak 2016 tarihinde ilk kez izleyici ile buluşmuştu. İlk olarak Fox’da yayımlanmaya başlayan dizi, üçüncü sezonunun ardından iptal edilmişti. Takipçilerinin sosyal medyada “#savelucifer” etiketini gündem haline getirmesi üzerine Netflix, dizinin yayın haklarını satın almıştı.

Normalde 5 sezon olması planlanan dizinin başrolü Tom Ellis, Netflix ile bir anlaşma yaptı ve dizi 1 sezon daha uzatıldı. Böylece dizinin 6. sezonunun final sezonu olacağı kesinleşti.

Dizi, Cehennemin Efendisi Lucifer’in, sadık yardımcısı Maze ile Los Angeles’a gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles Polis Departmanı’ndan bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Dizide, bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Lucifer’ın hikayesini izliyoruz.

lucifer

Lucifer çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak

Dizinin 5. sezonu, geçtiğimiz hafta yayımlandı. 21 Ağustos’ta yayımlanan bölümler ise sezonun sadece yarısını oluşturuyordu. Dizinin çekimleri, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden yarım kalmıştı.

5. sezonun 2. partı için çekimler ise önümüzdeki ay başlayacak. Bu konu hakkında konuşan Tom Ellis, 6. sezon çekimlerinin de 5. sezon çekimlerinden hemen sonra başlayacağını duyurdu.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.