Only Murders in the Building çekimlerine başlandı

mm
Only Murders in the Building

Ünlü şarkıcı ve aktris Selena Gomez‘in, Only Murders in the Building dizisinin kadrosuna katıldığını geçtiğimiz dönemde öğrenmiştik. Bugün ise Gomez, kişisel sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu bir görsel ile dizinin çekimlerine başlandığını duyurmuş oldu.

Resim

Only Murders in the Building konusu

Dizi, gerçek suçlarla ilgili içeriklere meraklı üç kişinin, kendilerini bu suçlardan birinin içinde buluvermesinin ardından meydana gelenleri mercek altına alacak. Yakında Hulu platformu üzerinden izleyiciler ile buluşacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Selena Gomez’in yanı sıra Steve Martin ve Martin Short da yer alıyor.

Ayrıca Selena Gomez, Steve Martin ve John Hoffman‘ın (Grace & Frankie, Looking) yaratıcısı olduğu projede yapımcı olarak da yer alıyor. Disney Channel’da yayımlanan Wizards of Waverly Place’le bilinen Gomez’in oyunculuk kariyerinde Another Cinderella Story, Princess Protection Program, Monte Carlo, Spring Breakers, The Fundamentals of Caring, The Dead Don’t Die ve A Rainy Day in New York gibi filmler de bulunuyor.

Dizinin, 2021 yılı içerisinde seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League ne zaman başlayacak?

Sonraki
love and monsters

Love and Monsters Netflix’e geliyor