Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci Yeşilçam kadrosuna katıldı

mm
Yeşilçam

Bilindiği üzere The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün Ulusoy’un, BluTV için hazırlanan Yeşilçam adlı dizide başrol olacağı duyuruldu. Bugün ise heyecanla beklenen dizinin kadrosuna iki yeni önemli isim katıldı.

Yeşilcam

Kaçak Gelinler, Kızım, Çoban Yıldızı gibi yapımlar ile tanınan Selin Şekerci ve Kötü Çocuk, İyi Oyun, Öğretmen gibi yapımlar ile bilinen Afra Saraçoğlu‘nun kadroya katıldığı resmi olarak açıklandı.

Dizide Çağatay Ulusoy, 1960’lardan bir karakteri canlandıracak. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Türkiye’nin sevilen yönetmenlerinden biri olan Çağan Irmak oturacak. Dizi, BluTV‘nin ilk dönem dizisi olacak. Yapımın konusu ve oyuncu kadrosunun devamı gibi detayların yakında açıklanması bekleniyor.

Yeşilcam ne zaman çıkacak?

Dizi, henüz yeni duyurulduğu için hakkında net bir tarih verilmedi. Ancak BluTV, dün resmi Twitter hesabından  yaptığı bir açıklama ile merakla beklenen dizinin 2021 yılında platformdaki yerini alacağını şu not ile bildirdi: “Bu haberi vermek için daha fazla bekleyemedik. 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi… Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi #Yeşilçam, 2021’de sadece BluTV’de.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
love and monsters

Love and Monsters Netflix’e geliyor

Sonraki
Chaos Walking
mm

Chaos Walking ne zaman vizyona girecek?