Lord of the Rings dizisinin çekimlerine yeniden başlandı

The Lord of the Rings

Aynı adlı romandan uyarlanan “Lord of the Rings” film serisinin dizi olacağını zaten biliyorduk. 2019’un son aylarında ise dizinin çekimlerine başlanmıştı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile dizinin çekimlerine mart ayında ara verilmişti.

Şimdi ise çekimler, Yeni Zelanda’da tekrar başlıyor. Geçtiğimiz aylarda, “Avatar 2” ve “Lord of the Rings” çekimlerine başlanacağı zaten söyleniyordu. Yeni Zelanda’da, ülkeye kimlerin girebileceği konusunda son derece katı kurallar varken “Avatar 2” filminin çekimleri tamamlandı. Hatta 3. filmin de %95’i çekildi.

lord of the rings

“Lord of the Rings” dizisi hakkında bildiklerimiz

“Game of Thrones” dizisinden Robert Aramayo ve Joseph Mawle dizinin oyuncu kadrosunda bulunuyor. Ayrıca kadroda; Morfydd Clark, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Daniel Weyman ve Maxim Baldry yer alıyor.

Orijinal üçleme üzerinden ilerlemeyecek olan dizide, The Fellowship of the Ring’in öncesinde yaşananlar ele alınacak.

İlk iki bölümünün tamamlandığı düşünülen dizinin, 2021 yılının Aralık ayından yayımlanmsı bekleniyordu. Ancak ertelenen çekimlerin, tarihte bir değişiklik yapıp yapmadığı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
riverdale

Riverdale çekimleri durdu

Sonraki
joey king uglies

Joey King, Uglies filminin başrolü olacak