Joey King, Uglies filminin başrolü olacak

joey king uglies

Netflix’in “The Kissing Booth” serisiyle adını büyük kitlelere duyuran Joey King, yeni bir Netflix yapımında yer alacak. “Uglies” adlı kitaptan uyarlanacak olan distopik filmin, kitabın adı ile aynı olması bekleniyor.

Söylenenlere göre Joey King, uzun zamandır kitap serisinin hayranı. Netflix, kitapların hakkını satın aldı ve filmleştirmeye başladı. “Gresy’s Anatomy” dizisinden tanıdığımız Krista Vernoff, filmin senaryosunu kaleme alacak. Joey King ve Scott Westerfeld ise filmin yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

joey king uglies

Uglies konusu

Kitap serisi, ilk kez 2005 yılında izleyici ile buluştu. Hikaye, herkesin fiziksel farklılıklarının yok edildiği bir dünyada geçiyor. Kitaplarda, 16 yaşına gelene kadar herkes çirkin kabul ediliyordur. 16 yaşından sonra ise herkese güzel olmaları için aynı estetikler uygulanıyor ve tüm fiziksel farklılıklar ortadan kaldırılıyordur. Arkadaşları Shay ve David, Tally’den önce estetik olmuşlardır ve genç kıza estetiğin ne kadar kötü olduğunu gösterirler. Tally Youngblood, gördüklerinden sonra bulundukları toplumun bu geleneğine karşı çıkmaya kararlıdır.

The Kissing Booth 3” ile izleyici karşısına çıkacağını bildiğimiz Joey King’in bu yeni filminin, ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Lord of the Rings

Lord of the Rings dizisinin çekimlerine yeniden başlandı

Sonraki
enola holmes
mm

Enola Holmes 2 gelecek mi?