Avatar 2

Avatar 2 ne zaman çıkacak?

İlk olarak 2009 yılında izleyici ile buluşarak bilim kurgu türünde yeni bir devir başlattığını söyleyebileceğimiz Avatar’ın devam filmleri üzerindeki çalışmalar sürdürülüyor. Geçtiğimiz saatlerde filmin çekimlerinin bittiği açıklandı. Filmin çekimlerinin tamamlanmış olması ise yeni filmi heyecanla bekleyen izleyicilerin aklına “Avatar 2 ne zaman çıkacak?” sorusunu getirdi.

Avatar 2

Avatar 2 ne zaman vizyona girecek?

İlk filmin çok sevilmesi de ele alınırsa toplamda ikişer yıl arayla yayımlanacak 4 yeni Avatar filmi planlanmıştı. “Aliens” ve “Titanik” gibi büyük filmlere imza atan Avatar yönetmeni James Cameron, Arnold Schwarzenegger Avatar 2 çekimlerini tamamen bitirdiğini hatta 3. filmin de %95’ini çektiğini söyledi.

Tam 4 yeni devam filmiyle karşımıza çıkacak olan Avatar serisinin diğer filmleri 2022, 2024, 2026 ve 2028’de vizyona girecek. Ayrıca ilk vizyona girecek olan Avatar 2’nin vizyon tarihi için oklar 16 Aralık 2022’yi gösteriyor.

Avatar 2’nin kadrosunda; ilk filmde olduğu gibi Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi ve Sigourney Weaver gibi isimler yer alacak. Seriye yeni katılacak oyuncular arasında ise Kate Winslet, Michelle Yeoh, Edie Falco ve Jemaine Clement bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.