Riverdale çekimleri durdu

riverdale

Başrollerinde; KJ Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse ve Camila Mendes’in bulunduğu “Riverdale” dizisinin 5. sezon çekimleri, Koronavirüs testlerinin gecikmesi nedeni ile durduruldu.

Kaynaklar, çekim duraklamasının geçici olduğunu ve ekibin kısa süre içerisinde tekrar sete döneceğini düşünüyor. Bir kaynağa göre, Koronavirüs testlerini denetlemek için onaylanmış tek bir laboratuvar şirketi var ve şirket de ilde yeni açılmış okullara ve yerel işletmelere öncelik veriyor.

rierdale

“Riverdale” 5. sezon hakkında bildiklerimiz

Dizinin 5. sezonundan önce, 4. sezondan geriye kalan son 3 bölüm yayımlanacak. Her sezonu 22 bölümden oluşan dizinin bu sezonu, Koronavirüs nedeniyle daha az bölüme sahip olabilir. Aynı zamanda Lili Reinhart, yeni sezonda 7 yıllık bir zaman sıçraması olacağını da doğruladı.

Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra ayrılacağı ve 5. sezona tam zamanlı olarak dönmeyeceği de doğrulandı. Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan ise kesin olarak geri dönecek isimler. Casey Cott ve Chales Melton’ın da yeni sezonda olması bekleniyor.

Dizinin 5. sezon tarihi ile ilgili kesin bir açıklama yapılmamış olsa da 2021’in Ocak ayında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Bu duraksamanın ise yayın tarihini nasıl etkileyeceği bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Lord of the Rings

Lord of the Rings dizisinin çekimlerine yeniden başlandı