Logan Lerman, Bullet Train kadrosuna katıldı

mm
Logan Lerman

Logan Lerman, David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film “Bullet Train“in oyuncu kadrosuna katıldı. The Perks of Being a Wallflower, Percy Jackson serisi ve Fury filmleriyle tanınan başarılı oyuncunun filmde hangi karaktere hayat vereceği bilinmiyor.

Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” adlı romanından uyarlanacak filmde Brad Pitt ve Logan Lerman’ın dışında; “The Kissing Booth” filmi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Joey King, Zazie Beetz, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson ve Brian Tyree Henry‘nin de bulunacağını öğrenmiştik.

Logan Lerman Celebrity Hd Wallpaper - Logan Lerman 1080p (#177458) - HD  Wallpaper & Backgrounds Download

Bullet Train konusu

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu, yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada’nın üstlendiği film, aksiyon gerilim türünde olacak. Hikâye, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Stüdyolar hala üretim programlarını planlamaya çalışırken, başlangıç ​​tarihi konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden film çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman önümüze sunulacağı henüz belirsiz. Brad Pitt’in bu yeni projesi ile ilgili elimizdeki bilgiler henüz bu kadar olsa da film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
ersan kuneri seyrederiz

Erşan Kuneri 1. sezon çekimleri tamamlandı

Sonraki
justice league the snyder cut

Zack Snyder’s Justice League filminden yeni fotoğraf