Zack Snyder’s Justice League filminden yeni fotoğraf

justice league the snyder cut

Justice League: The Synder Cut filminden yeni bir kare paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder, bir mini dizi olarak planladığı Justice League’in ek sahne çekimlerine resmi olarak başlandığını duyurmuştu. Birkaç saat önce ise Joe Manganiello, resmi Twitter hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraf, canlandırdığı Deathstroke karakterinin yeni imajını bizlere sunuyor.

20 yaşındaki kızının, filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu.

Justice League: The Snyder Cut hakkında bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı. Çağrılara sonunda yanıt veren Warner Bros ise Justice League’in, Zack Snyder versiyonunun HBO Max üzerinden yayımlanacağının haberini vermişti.

Filmin WarnerMedia’nın çevrimiçi içerik platformu olan HBO Max’te yayımlanacağı 4 saatlik Snyder Cut versiyonu, 2021 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Bir film için bile uzun olan bu 4 saatlik süre, 6 bölümlük bir mini dizi halinde paylaşılacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Logan Lerman
mm

Logan Lerman, Bullet Train kadrosuna katıldı

Sonraki
çukur

Çukur 4. sezon 12. bölüm fragmanı yayımlandı