Brad Pitt, Bullet Train isimli aksiyon filminde rol alacak!

mm
Brad Pitt

Bullet Train: Brad Pitt’in yeni projesi

Brad Pitt, bir sonraki projesini belirledi. Quentin Tarantino’nun “Once Upon a Time in Hollywood” filminde dublör Cliff Booth’u oynadığı için ilk oyunculuk Oscar‘ını kazanan ünlü aktör, Sony Pictures için aksiyon-gerilim türündeki “Bullet Train” filminde başrol oynamak için hazırlanıyor.

Brad Pitt

Bullet Train konusu

Film, yazar Kotaro Isaka’nın çok satan Japon romanı “Maria Beetle”dan uyarlanacak. Roman, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada, projenin baş yapımcıları olacak ve Isaka’yla beraber çalışacak. Harvill Secker, “Bullet Train” romanını gelecek yıl İngilizce olarak yayımlayacağını da ayrıca duyurdu. Filmi 87North şirketi adına, Leitch ve Kelly McCormick, Antoine Fuqua ve Kat Samick’le birlikte üretecek. Brittany Morrissey, Sony Pictures için projeyi denetleyen yönetici olacak.

Stüdyolar hala üretim programlarını planlamaya çalışırken, başlangıç ​​tarihi konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden film çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman önümüze sunulacağı henüz belirsiz. Brad Pitt’in bu yeni projesi ile ilgili elimizdeki bilgiler henüz bu kadar olsa da film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
revival

Stephen King uyarlaması Revival kozmik korku türünü yeniden tanımlayacak

Sonraki
EBDDBBE8 048D 4794 A42A 9B5DC0FE12A7

Yeni Higurashi: When They Cry animesi Ekim 2020’de geliyor