Erşan Kuneri 1. sezon çekimleri tamamlandı

ersan kuneri seyrederiz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın, Erşan Kuneri‘yi odağına alan dizisinin çekimleri tamamlandı. Karakter, ilk olarak Cem Yılmaz’ın G.O.R.A. adlı filminde karşımıza çıkmıştı. Dizinin de online bir platforma izleyiciye sunulacağını biliyorduk. Geçtiğimiz aylarda dizinin Netflix üzerinden yayımlanacağını öğrenmiştik. Bugün ise ünlü komedyen, remi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile ilk sezonun çekimlerinin tamamlandığını duyurdu.

erşan kuneri

“Erşan Kuneri” konusu

Dizi, sekiz bölümlük bir mini dizi olacak ve bir erotik film yapımcısı olan Erşan karakterinin farklı film türlerini denemesini konu alacak. Geçmiş yıllarda geçecek olan dizi, sadece sekiz bölüm uzunluğunda olmasına rağmen 1975’den 1978’e kadar olan üç yıllık bir dönemi anlatacak.

“Erşan Kuneri” 2. sezon olacak mı?

Cem Yılmaz, projenin Netflix’te yayımlanacağını ve tek kamera yöntemiyle çekilecek sit-com benzeri bir yapım olacağını açıklamıştı. Ayrıca 2. sezon için de şu ifadeleri kullandı:

“İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım? İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Lady Gaga
mm

Lady Gaga, Bullet Train kadrosuna katıldı

Sonraki
Logan Lerman
mm

Logan Lerman, Bullet Train kadrosuna katıldı