Live-action Avatar: The Last Airbender’in yaratıcıları Netflix uyarlamasından ayrıldı

mm
Avatar The Last Airbender seyrederiz
Avatar: The Last Airbender’ın yeni uyarlamasında kriz çıktı. Ünlü animenin yaratıcıları Michael DiMartino ile Bryan Konietzko ikilisi projeden ayrıldılar.
Eylül 2018’de Netflix‘in oyuncularla çekilecek bir uyarlamaya onay verdiğini duymuştuk. Michael DiMartino bugün sitesinden yaptığı açıklamayla projeden ayrıldığını duyurdu. DiMartino ayrılığın sebebi olarak ise Netflix’le yaşadıkları kreatif yöndeki anlaşmazlıkları hedef gösterdi. İşlerin bekledikleri gibi gitmediğini belirten açıklamada ekrana gelecek versiyonun kendi vizyonlarını yansıtmayacağı da yer alıyor.
Avatar
DiMartino ve Konietzko, film uyarlaması gündemde olduğu zaman da kendi versiyonları kabul edilmeyince ayrılık kararı almıştı. M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği 2010 yapımı film uyarlaması ise bekleneni verememişti.

Avatar: The Last Airbender konusu

Avatar: The Last Airbender, Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementler etrafında dönen Avatar Aang ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Kralı’ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatıyor. Dört parçaya bölünmüş dünyada her bölümde yaşayan kişiler Su, Ateş, Toprak ve Hava elementlerinden birisini dövüş sanatları üzerinden kontrol edebiliyor.
Yapım aşamasında kriz çıkan bu canlı uyarlama Avatar: The Last Airbender dizisi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Total
0
Shares
Önceki
mulan

Mulan filminden yeni bir fragman geldi

Sonraki
the devil all the time

The Devil All The Time’ın ilk fragmanı yayımlandı