The Devil All The Time’ın ilk fragmanı yayımlandı

the devil all the time

Ünlü isimleri bir araya getiren The Devil All the Time filminden ilk fragman yayımlandı.

Oyuncu kadrosunda bir araya getirdiği isimlerle dikkat çeken Netflix‘in gerilim filmi The Devil All The Time, bu yıl izleyiciyle buluşacak. 16 Eylül’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak film için Netflix bir fragman yayımladı.

Donald Ray Pollock’un aynı adlı romanından uyarlanan film, Amerikan taşrasında geçen bir umut, şiddet ve kefaret öyküsünü anlatıyor. Karakterlerini 2. Dünya Savaşı’nın sonundan 1960’lara kadar takip eden hikayede, savaş gazisi Williard Russell, kanserden ölmek üzere olan eşini kurtaramıyor. Bunun ardından oğulları Arvin korkak bir çocuktan, ne zaman harekete geçmesi gerektiğini bilen, şiddete meyilli bir adama dönüşüyor. Öte yandan seri katil, yeni kurbanlarını arıyor ve inancına sadık kalmakta zorlanan bir din adamı ile fiziksel engelli yardımcısı kanundan kaçmaya çalışıyor.

the devil all the time

Oyuncu kadrosunda Robert Pattinson, Tom Holland, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Mia Goth, Eliza Scanlen, Haley Bennett, Jason Clarke, Riley Keough ve Tony ödüllü Gabriel Ebert gibi oldukça dikkat çekici isimlerin yer aldığı filmin senaryosunu Antonio Campos ve Paulo Campos beraber kaleme aldı.

Filmin yapımcılığını ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal ve Riva Marker’ın yapım şirketi Nine Stories üstleniyor. Max Born ve müzisyen Randall Poster da filmin filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

the devil all the time

Filmin yönetmenliğini son olarak 2016 yapımı Christine filminde yönetmen koltuğuna oturan Antonio Campos üstleniyor. Afterschool ve Simon Killer filmlerine imza atan Campos, Rebecca Hall‘un 1974 yılında canlı yayında intihar eden TV spikeri Christine Chubbuck’ı canlandırdığı Christine filmiyle büyük bir çıkış yakalamıştı.

Hem Antonio Campos imzası taşıması hem de etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, pandemi nedeniyle zayıflayan vizyon takviminin de etkisiyle bu yılın en çok konuşulan filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

16 Eylül’de yayımlanacak filmin yeni yayımlanan fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Avatar The Last Airbender seyrederiz
mm

Live-action Avatar: The Last Airbender’in yaratıcıları Netflix uyarlamasından ayrıldı

Sonraki
birimiz yalan söylüyor

Birimiz Yalan Söylüyor romanı, diziye uyarlanıyor