Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet yayımlandı

İlk yerli Netflix filmi Yarına Tek Bilet yayımlandı!

Netflix’in başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger‘in rol alacağı ilk Türk yapımı filmi Yarına Tek Bilet bugün yayımlandı.

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix, geçtiğimiz aylarda Türk yapımı yeni projelerinin olduğunu duyurmuştu. Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Empires: Ottoman ve Aşk 101 gibi Türk dizi yapımlarının ardından şimdi de Türk yapımı ilk filmini yayımladı.

yarına tek bilet

Yarına Tek Bilet’in konusu ve oyuncu kadrosu:

Netflix’in ilk orijinal Türk film projesi olarak karşımıza çıkacak Yarına Tek Bilet filmi, kısaca Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları tren yolculuğunda yolları kesişen iki yabancının hikayesini mercek altına alıyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan bu iki yabancının, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşmasının ardından hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikilinin, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamasını konu alıyor.

OG Medya’nın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenliğini yakın dönemde Atiye dizisi ile seyirci karşısına çıkan Ozan Açıktan üstleniyor.

Geçtiğimiz saat izleyici ile buluşan Yarına Tek Bilet’in başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Atiye dizisi ile daha önce platformda izlediğimiz Metin Akdülger paylaşıyor.

Bugün yayımlanan filme çevrimiçi yayın platformu Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Filmin başrolü Metin Akdülger’in bir başka Netflix profesi olan Atiye dizisi ile ilgili yazımıza ise aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://seyrederiz.com/netflixin-ikinci-turk-yapimi-dizisi-atiye-yayimlandi/

Ayrıca filmi izlemeden hemen önce aşağıdan fragmanını da izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.