moonshot

Lana Condor, HBO Max orijinal filmi “Moonshot”ta başrol olacak

Lana Condor’un gelecek projesi Moonshot

All The Boys I Loved Before filmi ile adını büyük kitlelere duyuran genç oyuncu Lana Condor, HBO Max’in Moonshot isimli filminde rol almak için anlaşma imzaladı. Kariyerine romantik komedi türü ile başlamış oyuncu bilim kurgu türündeki film ile kariyerini daha farklı yerlere taşıyacak.

Mayıs ayı içerisinde açılışını yapan HBO Max, aynı HBO kanalında olduğu gibi yeni projeleri ile ses getirmeyi başarıyor. Geçen hafta büyük bir merak yaratan Zack Snyder’ın Justice League‘ini yayımlayacağı haberinden sonra Lara Condor’un başrolünde yer alacağı Moonshot filminin duyurusunu da yaptı.

Filmin başrolünde All The Boys I Loved Before filminin yıldızı olan Lana Condor, Sophie isimli genç öğrenciyi canlandıracak. Mars gezegeninde geçecek olan Moonshot, artık kolonileşmiş ve insanlığın geleceği için iyi bir yer haline getirilmiştir. Sophie’nin erkek arkadaşı Calvin onu bir süre önce bırakmış ve Mars’taki koloninin arasına katılmıştır. Calvin’in peşinden gitmek isteyen Sophie, Mars’a giden uzay gemisine gizlice biner ve Mars’a gitmek için gizlice yola çıkar.

moonshot

İlk uzun metraj filmini çekecek Chris Winterbauer yönetmen koltuğunda yerini alıyor. Max Taxe ise Moonshot filminin senaryosunu üstlenmiş durumda. Berlanti Productions, filmin yapımcılığını üstlenirken Entertainment 160 onlara eşlik edecek. HBO Max ile 4 filmlik anlaşması bulunan Berlanti Productions’ın projeleri arasında çok satanlar listesinde yer alan genç yetişkin türündeki The Gentlemen’s Guide To Vice and Virtue da bulunuyor.

All The Boys I Loved Before filminin yıldızı Lana Condor’un gelecek projeleri arasında Moonshot’ın yanı sıra To All The Boys: Always and Forever, Lara Jean ve Girls Night bulunuyor.

Film ile ilgili yeni gelişmeler için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.