Justice League: The Snyder Cut

Justice League: Zack Snyder Cut’tan ilk fragman yayımlandı!

Justice league: The Snyder Cut’tan filminden bir tanıtım videosu yayımlandı!

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile filmin orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros’un, HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu ve Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonundan şimdi ise bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

Justice League

Superman, Wonder Woman, Batman, Flash ve Aquaman gibi DC kahramanlarını bir araya getiren Justice League filmi, 2017 yılında büyük beklentilerle vizyona girmiş ve pek de başarı yakalayamamış, özellikle hikaye eksikliği gerekçesiyle oldukça kötü eleştiriye maruz kalmıştı.

Filmin yönetmeni olan Zack Snyder, ek çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala projeden ayrılırken, onun yerine bu türe çok da uzak olmayan Joss Whedon geçmiş ve Warner Bros’un isteği doğrultusunda senaryoda önemli değişiklikler yapmıştı. Yapım şirketinden gelen direktifler doğrultusunda filmin atmosferini Snyder’ın tasarladığından çok farklı bir noktaya çekilmişti. Yapım sürecinde yaşananlar filmin belki de bu kadar kötü yorumlar almasında süper kahraman filmleriyle içli dışlı olan sıkı takipçiler için bir numaralı sebepti.

Justice League

Çizgi romanın hayranları, filmin gişede yarattığı hayal kırıklığının ardından filmin orijinal versiyonunu görmek için sosyal medyada bir araya gelmeye başlamıştı. Teknik aksaklıklar sebebiyle hiçbir zaman yayımlanmayacağı tahmin edilen film, Snyder’ın da olaya dahil olmasıyla toparlanmış ve izleyiciyle buluşabilecek bir kaliteye ulaşmıştı. Bu yılın başına geldiğimizde ise sonunda herkesin beklediği haber geldi ve The Snyder Cut’ın önümüzdeki yıl HBO Max‘te yayımlanacağı açıklandı.

2021’de yayımlanacağı tarih henüz belli olmayan filmden şimdi ise uzun süre boyunca filmi merakla bekleyen hayranlar için 30 saniyelik bir “sneak peek” videosu paylaşıldı. Paylaşılan videoda Lex Luthor’un dış sesini ve kısa da olsa etrafa bakınan bir Wonder Woman görüyoruz. Yani aslında video bize hiçbir şey anlatmıyor.

Film ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkten film ile ilgili bir önceki yazımıza ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/justice-league/

Yayımlanan bu tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.