tokyo revengers

Tokyo Revengers mangası anime oluyor!

Bu yıl Kodansha Ödülleri’nde En İyi Shounen Manga ödülünü kazanan Tokyo Revengers anime oluyor

Cuma günü açılan resmi web sitesinde Ken Wakui, Tokyo Revengers mangasının 2021 yılında bir televizyon animesine uyarlanacağını açıkladı. Web sitesi aynı zamanda bir fragman ve görsel yayımladı.

Kodansha Comic, mangayı İngilizce’ye çevirip dijital olarak yayımlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

”Takemichi Hanagaki haberleri izlerken ortaokuldaki kız arkadaşı Hinata Tachibana’nın öldüğünü öğrenir. Takemichi’nin ortaokuldayken sahip olduğu tek kız arkadaşı Tokyo Manji Çetesi isimli kötü bir grup tarafından öldürülmüştür. Öte yandan 25 yaşındaki Takemichi şimdilerde ince duvarlı leş bir apartman dairesinde yaşamakta ve kendisinden altı yaş genç olan patronu ona bir aptalmış gibi davranmaktadır. Kısacası Takemichi‘nin hayatı deyim yerindeyse dibe vurmuştur. Ancak gün gelir bu umutsuz part-time çalışanı genç, zamanda geriye gider ve kendini ortaokul yıllarına dönmüş bulur! Artık Takemichi’nin amacı Hinata’yı kurtarmak ve kaçmak istediği hayatı değiştirmektir. Bunun için de Kanto’nun en uğursuz çetesinin zirvesine ulaşmalıdır!”

Eğer sitemizden daha çok anime ile ilgili yazı okumak isteseniz https://seyrederiz.com/yeni-baslayanlar-icin-10-anime-onerisi/ yazımıza bakabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.