Without Remorse

Michael B. Jordan’lı Without Remorse, 2021 yılına ertelendi

Casus gerilimi ”Without Remorse” filmi ertelendi!

Paramount Pictures, Michael B. Jordan’lı casus gerilim filmi “Without Remorse”u 2 Ekim’den, 26 Şubat 2021’e kadar, yaklaşık 5 ay erteleme kararı aldı. Paramount, Hollywood’un devam eden COVID-19 salgını nedeniyle ertelenen filmler arasında yerini aldı.

svg%3E

Konusu

Tom Clancy’nin “Without Remorse”u ilk olarak 1993 yılında yayımlandı ama Stefano Sollima bu filmi yeniden yönetecek. 1970’lerde geçen hikayede, eşinin cinayetini araştıran, Deniz Kuvvetleri üyesi John Kelly’nin yaşadıkları anlatılıyor. Baltimore’daki acımasız uyuşturucu gangsterleri üzerinden katili bulmaya çalışan Kelly, büyük bir komplonun içinde olduğunu fark eder ve başı daha büyük bir belaya girer.

Filmin yapımcılığını Akiva Goldsman, Michael B. Jordan, Josh Appelbaum ve Andre Nemec üstleniyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise daha önce Sicario: Day of the Soldado’yu da yöneten Stefano Solima oturuyor ve senaryosunu ise Taylor Sheridan kaleme alıyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Michael B. Jordan’ın yanı sıra Brett Gelman, Jodie Turner-Smith, Jamie Bell, Jacob Scipio, Jack Kesy, Todd Lasance, Luke Mitchell ve Cam Gigandet gibi oyuncular bulunuyor.

Without Remorse, yeni tarihe göre 26 Şubat’ta, Universal’in Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd ve J.P. Manoux’lu aksiyon gerilim filmi “Nobody”ye karşı açılması planlanıyor. Universal, Nisan ayında “Nobody”i ertelediğini duyurmuştu.

Without Remorse filminin şu an için sadece ABD gösterim tarihi biliniyor, filmin ülkemizdeki vizyon tarihine dair ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Film ile ilgili gelişmeleri  sitemizden takip edebililrsiniz ve filmin tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.