La Casa De Papel

La Casa de Papel 5. sezon ne zaman?

2017 yılının Mayıs ayından beri hayatımızda olan suç temalı dizinin yeni bir sezon onayı aldığını öğrendik. La Casa de Papel dizisinin yayımlanacak olan 5. sezonu, dizinin final sezonu olacak. Dizinin final sezonun tarihi ise geçtiğimiz dakikalarda Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu.

la casa de papel

La Casa de Papel 5. sezon ne zaman?

Gerek Türkiye’de gerek dünyada büyük ses getiren, Netflix’te yayımlanmasının ardından da oldukça geniş bir izleyici kitlesine ulaşarak platformun en sevilen yapımlarından biri haline gelen La Casa de Papel, nisan ayında 4. sezonuyla ekranlara geri dönmüştü. Dizinin final sezonu ise 2 kısım şeklinde yayımlanacak. 5. sezonunu 1. kısmı 3 Eylül, 2. kısmı ise 3 Aralık 2021 tarihinde seyirci ile buluşacak.

La Casa de Papel konusu ve oyuncuları

Başrollerinde; Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herrán, Paco Tous, Jaime Lorente, Esther Acebo, Maria Pedraza gibi oyuncuların bulunduğu dizi, İspanya darphanesini soyan bir grup hırsızı konu ediniyor. Bir suç dehası olan profesör, ülkenin çeşitli yerlerinden sekiz farklı hırsızı bir araya getirir. Daha sonra, bir araya getirdiği bu sekiz farklı hırsızla uzun bir süre boyunca yapacakları soygun üzerinde çalışırlar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.