Eternals

Eternals filminden ilk fragman yayımlandı

Marvel Comics çizgi romanlarından uyarlanan ve Marvel Studios tarafından çekilen 25. Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi The Eternals’tan ilk resmi fragman yayımlandı. Fragman, geçtiğimiz dakikalarda Marvel Studios’un resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Eternals

Eternals konusu

Avengers: Endgame olaylarının ardından yaşanan beklenmedik trajedinin ardından 7.000 yıldan fazla bir süredir gizlice Dünya’da yaşamakta olan ve milyonlarca yıl önce eski insanlar üzerindeki uzaylı deneylerinden yaratılmış bir ırk olan Eternals, insanlığı kötü muadilleri olan Devants’tan korumak için yeniden bir araya gelir.

Filmin oyuncu kadrosunda; Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Bryan Tyree Henry, Salma Hayek, Don Lee ve Lia McHugh gibi isimler yer almakta.

Eternals ne zaman çıkacak?

Yayımlanan fragman ile birlikte filmin çıkış tarihi de kesinleşmiş oldu. Fragmana göre merakla beklenen film, 2021 yılının Kasım ayında izleyiciler ile buluşacak. Film ile ilgili yeni detayların önümüzdeki dönemde seyircilere sunulması bekleniyor.

Filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.