Brooklyn Nine-Nine 8. sezon ne zaman?

brooklyn nine-nine

Bilindiği üzere komedi türündeki sevilen FOX dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın 8. sezonu bu yıl izleyiciler ile buluşacak. Bugün ise dizinin 8. sezonu ile ilgili önemli bir yeni duyuru yapıldı. İlk kez 2013 yılında izleyici karşısına çıkan ve 8. sezon ile final yapacak dizinin final sezonunun tarihi açıklandı.

brooklyn nine-nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezon hakkında bildiklerimiz

Yapılan açıklamalara göre dizinin hazırda bulunan 8. sezon senaryosu rafa kaldırılmış. Senarist ekibinin oluşturduğu yeni senaryoda ise ırkçılık, polis teşkilatındaki sorunlar gibi konulara değinilmeye çalışılmış.

Şu sıralar Palm Springs filmi ile adından söz ettiren Andy Samberg, dizinin başrolünde bulunuyor. Projede Andy Samberg’e; Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Joe Lo Truglio isimleri eşlik ediyor.

brooklyn nine-nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezon ne zaman?

Dizinin yeni sezonunun 2021 yılının yaz ayında çıkacağı daha sonra da Ağustos ayında olacağı kesinleşmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama ile de dizinin sekizinci ve final sezonunun 12 Ağustos 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacağı kesinleşti.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
love, victor
mm

Love, Victor 2. sezon ne zaman?

Sonraki
La Casa De Papel
mm

La Casa de Papel 5. sezon ne zaman?