Yeni Kill Bill filminde Zendaya mı olacak?

mm
Kill Bill

Quentin Tarantino’nun kült ikilemesi Kill Bill’in üzerinden 17 sene geçti. İlk filmi 2003 yılında ve 2. filmi de 2004 yılında izleyiciler ile buluşan filmin hayranları, serinin 3. filmi geldi mi gelecek mi diye konuşurken Tarantino, geçtiğimiz sene filmin devamının geleceği konusunda, “Ne yapacağıma dair bir fikrim var. Mantıksız bir macerayla gelmek istemem, çünkü Gelin bunu hak etmiyor. O, çok uzun ve zorlu bir savaş verdi” ifadelerini kullanarak yeşil ışık yakmıştı.

Kill Bill

Kill Bill konusu

Serinin ana teması şuydu: ‘Gelin’ (The Bride) takma adıyla bilinen kiralık katil, düğünü sırasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır. 5 yıl boyunca komada kalan Gelin, bir mucize eseri hayata geri döner. Artık tek amacı vardır: Ona pusu kuran eski patronu Bill ve adamlarını teker teker öldürmek. Bill’i en son öldürecektir. Gelin intikamını almak için yola koyulur.

Son filmde ise Vernita Green karakteri Uma Thurman’la, yani Gelin ile karşı karşıya geldiği savaş sahnesinde kızının gözleri önünde ölmüştü. Buna istinaden Fox, olası 3. filmde karakterin kızının intikam için gelmesini ve filmde kızı olan Nikki karakterine Zendaya’nın hayat vermesini istediğini açıklamış.

Kill Bill

Ayrıca ilk filmin yıldızlarından Vernita Green karakterine hayat veren Vivica A. Fox, “Herkes gibi ben de bekliyorum ve menajerimi arayıp kesinlikle filmde olmak istediğimi söyledim.” demiş.

Filmin ne zaman seyirci ile buluşacağı henüz bilinmese de hayranlarına adeta sakin olmaları için çağrı yapan Tarantino, filmi tamamlamanın en az üç yıl süreceğini söyledi.

Total
0
Shares
Önceki
lucifer

Lucifer 5. sezon hakkında bildiğimiz her şey!

Sonraki
star wars

Star Wars: The Bad Batch animasyon dizisi duyuruldu