Kevin Bacon, One Way kadrosuna katıldı

kevin bacon one way

Machine Gun Kelly olarak bilinen ünlü şarkıcı Colson Baker ve “Vikings” dizisinin yıldızlarından biri olan Travis Fimmel‘in başrolünde bulunduğu “One Way” filmin kadrosuna bir isim daha eklendi.

“Footloose”, “You Should Have Left”, “Görünmeyen Tehlike” gibi yapımlarda yer alan Kevin Bacon, aksiyon-gerilim filminin kadrosuna katıldı. Filmin ana çekimlerine, 2021 yılının Şubat ayında başlanması bekleniyor.

machine gun kelly seyrederiz

Filmin yönetmen koltuğunda Andrew Baird oturuyor ve filmin senaryosu Ben Conway tarafından kaleme alınıyor. Filmde yapımcı olarak ise Tim Palmer, Martin Brennan, Jib Polhemus ve Bill Grantham görev alıyor. Highland Film Group’un dünya çapındaki satış sorumlularından biri olan Delphine Perrier, bu film için ne kadar heyecanlı olduğunu daha önce belirtmişti.

tarvis fimmel one way

“One Way” konusu

Freddy (Machine Gun Kelly), eski suç patronunun soygununun başarısız olmasının ardından bir çanta dolusu nakit para ve uyuşturucu ile kaçar. Ölümcül bir yara ile Kaliforniya çölüne giden bir otobüse atlar. Patronu ve yandaşları peşindeyken ve hayatı parmaklarının arasından süzülürken yapacak pek de seçeneği kalmaz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
mm

“Doctor Strange in the Multiverse of Madness” çekimlerine başlanıyor

Sonraki
Bridgerton
mm

Bridgerton dizisi ne zaman çıkacak?