Bridgerton

Bridgerton dizisi ne zaman çıkacak?

Netflix’in Amerikan yapımı yeni dizisi “Bridgerton”un ilk fragmanı geçtiğimiz gün Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden abonelere sunuldu. Fragmanı ile ilgileri üzerine çeken dizinin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı ise merak konusu.

Bridgerton konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur.

Bridgerton

Dizi; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi olarak tanımlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Luke Thompson, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter ve Harriet Cains gibi birçok isim yer alıyor.

Bridgerton dizisi ne zaman başlayacak?

Merakla beklenen dizinin ne zaman yayımlanacağı izleyiciler tarafından merak konusu. Dün yayımlanan bir fragman ile dizinin 25 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te 8 bölüm şeklinde yayımlanacağı açıklandı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.