jurassic worl kretase kampı seyrederiz

Jurassic World Kretase Kampı fragmanı yayımlandı

Netflix’te yayımlanacak animasyon dizisi Jurassic World Kretase Kampı’ndan yeni bir fragman yayımlandı. Micheal Crichton’ın aynı adlı romanından uyarlanan Jurassic Park efsanesinin bir animasyon dizisi olacağı Crichton’ın bile aklına gelmezdi diyebiliriz. Ancak çevrimiçi yayın platformu Netflix ile animasyon dünyasının büyük isimlerinden biri olan Netflix ve DreamWorks iş birliğinde, Jurassic Park’ın animasyon dizisi 18 Eylül’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Jurassic World zaman çizelgesi göz önüne alındığında 2015 yılında geçecek dizi, altı gencin dinozorların işgali altındaki Isla Nublar adasında verdikleri hayat mücadelesini konu alacak. Shrek, Kung Fu Panda ve Madagascar gibi yapımlardan tanıdığımız DreamWorks’ın birçok yapımı Netflix’te yer alıyor. Jurassic Park’ın animasyon dizisinin; She-ra, Trolls ve Baby Boss gibi yapımları sollama ihtimali yüksek gibi görünüyor.

jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı konusu

Yaşanan olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başka kimseye güvenemeyeceklerinin farkına varırlar. Dış dünyaya ulaşamayan bu altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin, gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorunda kalırlar.

Steven Spielberg‘ı yapımcı koltuğunda gördüğümüz animasyon dizisinde ünlü yönetmene; Frank Marshal, Colin Trevorrow, Scott Kreamer ve Lane Lueras eşlik edecek.

18 Eylül’de yayımlanacak olan animasyon dizisinin paylaşılan yeni fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilir, yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.