menajerimi ara

Menajerimi Ara 3. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV’nin komedi ve dram türündeki yeni dizisi “Menajerimi Ara”nın 3. bölüm fragmanı yayımlandı. “Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir isim katılıyor. Çağatay Ulusoy, “Menajerimi Ara” dizisinin 3. bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

menajerimi ara

“Menajerimi Ara” 2. bölümünde neler oldu?

Ego Ajans, Nadir’in ölüm haberi ile yıkılır. Nadir’in çevresindekiler, daha yasını tutamadan ciddi bir sorunla yüzleşmek zorunda kalırlar: Ajansın geleceği ne olacak? Bu sırada Barış ve Beren’in rol aldığı sette bir kriz çıkar. Beren ile Barış kavga etmiştir ve Barış sete çıkmayı reddetmektedir. Ne yazık ki Beren ve Barış’ın arasını düzeltme işi Dicle’ye kalır.

Ajansta hayat normal bir şekilde devam etmek zorundadır. Menajerlerimiz, Nadir’in müşterilerini devralmak durumunda kalır. Feris, Nebahat Çehre’yle, Çınar ise Nükhet Duru ile çalışacaktır. Kıraç ise Ego Ajans’ın geleceği ilgili kararlarda etkin rol oynamaya çalışırken Ceylan tüm ajansın kaderini değiştirecek bir karar verir. Bütün ekip, Nadir için yapılan anmada buluşur. Bu sırada artık unutulmaya yüz tutmuş eski bir oyuncu, bütün hırsını Barış’tan çıkarır.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.