jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı 2. sezon ne zaman?

Netflix’in Jurassic World Kretase Kampı animasyon dizisi, kısa süre önce yayımlanan 1. sezonun ardından 2. sezon fragmanını, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladı. Dizinin 2. sezonu ile ilgili resmi tarih de bu fragman ile belli oldu.

Jurassic World zaman çizelgesi göz önüne alındığında 2015 yılında geçen dizi, altı gencin dinozorların işgali altındaki Isla Nublar adasında verdikleri hayat mücadelesini konu alıyor. Shrek, Kung Fu Panda ve Madagascar gibi yapımlardan tanıdığımız DreamWorks’ın birçok yapımı Netflix’te yer alıyor.

jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı konusu

Yaşanan olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başka kimseye güvenemeyeceklerinin farkına varırlar. Dış dünyaya ulaşamayan bu altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin, gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorunda kalırlar.

jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı 2. sezon ne zaman?

Steven Spielberg‘ı yapımcı koltuğunda gördüğümüz animasyon dizisinin ilk sezonu 18 Eylül 2020 tarihinde yayımlanmıştı. Dizinin yeni sezon tarihi ise geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragman ile kesinleşti. 2021 yılının başlarında yayımlanması beklenen dizinin 2. sezonu, 22 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.