Jurassic World Kretase Kampı 2. sezon fragmanı yayımlandı

jurassic world kretase kampı

Netflix’in “Jurassic World Kretase Kampı” animasyon dizisi, kısa süre önce yayımlanan 1. sezonun ardından 2. sezon fragmanını, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladı.

Jurassic World zaman çizelgesi göz önüne alındığında 2015 yılında geçen dizi, altı gencin dinozorların işgali altındaki “Isla Nublar” adasında verdikleri hayat mücadelesini konu alıyor. “Shrek”, “Kung Fu Panda” ve “Madagascar” gibi yapımlardan tanıdığımız DreamWorks’ın birçok yapımı Netflix’te yer alıyor.

jurassic world kretase kampı

“Jurassic World Kretase Kampı” konusu

Yaşanan olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başka kimseye güvenemeyeceklerinin farkına varırlar. Dış dünyaya ulaşamayan bu altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin, gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorunda kalırlar.

Steven Spielberg‘ı yapımcı koltuğunda gördüğümüz animasyon dizisinde ünlü yönetmene; Frank Marshal, Colin Trevorrow, Scott Kreamer ve Lane Lueras eşlik ediyor. 2021 yılında yayımlanacak yeni sezonun kesin tarihi belirsizliğini koruyor.

Dizinin 2. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara
mm

Menajerimi Ara 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesi geliyor