tom cruise

Tom Cruise, set çalışanlarını azarladı

Tom Cruise‘un başrol olduğu Mission Impossible 7 filminin çekimleri, geçtiğimiz aylarda başlamıştı ve yaklaşık 2 ay önce de Koronavirüs şüphesi ile çekimlere ara verilmişti. Bugün çıkan haberlerde ise ünlü oyuncu Cruise’un, Koronavirüs kurallarına uymadıkları için 2 set çalışanını azarladığını öğrendik.

2 set çalışanını olması gerekenden yakın mesafede gören Cruise’un, çalışanları azarladığı bir ses kaydı ortaya çıktı. Ses kaydında, set çalışanlarını sert bir dil ile uyarması sosyal medyada bazı kişiler tarafından tepki görürken bazıları da oyuncuyu haklı buldu.

tom cruise

Tom Cruise, eğer kurallara uymazlarsa kovulacaklarını söyledi

Ünlü oyuncu, kuralların ciddiye alınması gerektiğini şu sözlerle belirtti:

“Biz altın standartız. Bizim sayemizde Hollywood’da film çekiyorlar çünkü bize ve ne yaptığımıza inanıyorlar. Her akşam stüdyolarla konuşuyorum, sigorta şirketleri ile konuşuyorum ve yapımcılar ile konuşuyorum. Film yapmak için bizi örnek alıyorlar. Bunu bir daha görmek istemiyorum! Hiçbir zaman!”

Aynı zamanda ses kaydında, ünlü oyuncunun endüstrinin geldiği durum hakkında da konuştuğu duyuluyor:

“Endüstrimiz kapandığı için evlerini kaybeden insanlara bunu anlatabilirsiniz. Masalarına yemek koyamayacak ya da üniversite ücretlerini ödeyemeyecek insanlara. Her gece bunu düşünerek uyuyorum: Endüstrinin geleceği! Bu yüzden özür dilerim, özürlerini umursamıyorum. Size söyledim ve şimdi istiyorum. Eğer yapmazsan yoksun. Bu filmi kapatmıyoruz. Anladın mı? Eğer bir daha görürsem gitmiş olursun.”

Sosyal medyada dikkat çeken bu konuşma sayesinde Tom Cruise’un, Koronavirüs protokollerini fazlasıyla ciddiye aldığını söyleyebiliriz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.