Walker resmi fragmanı yayımlandı

walker

Supernatural dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki‘nin başrolünde bulunduğu Walker dizisinin ilk resmi fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Dizi, 21 Ocak 2021 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

walker

Walker konusu

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker, iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

walker

Walker oyuncu kadrosu

Dizide Jared Padalecki, Cordell Walker adlı dul bir adamı canlandıracak. Supernatural setinde tanıştığı ve gerçek hayatta da eşi olan Genevieve Padalecki de Cordell’ın eşi Emily olarak izleyici karşısına çıkacak. “The 100” dizisi ile tanınan Lindsey Morgan, Cordell’ın iş arkadaşı Micki’ye can verecek. Emily’nin kardeşi Liam ise “Pretty Little Liars” dizisi ile tanınan Keegen Allen tarafından canlandırılacak. Geçtiğimiz günlerde ise Alex Landi’nin kadroya dahil olduğunu öğrenmiştik. Alex Landi‘yi, Liam’ın nişanlısı ve Cordell’ın düşmanı olarak izleyeceğiz. Kale Brady Culley ve Violet Brinson da Cordell ve Emily’nin çocukları olacak.

Dizinin resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı 2. sezon ne zaman?

Sonraki
WandaVision
mm

WandaVision dizisinden yeni tanıtım yayımlandı