Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah 2. fragmanı yayımlandı

Warner Bros.’un yapımcılığını üstlendiği ve siyahi hakları aktivisti olan Fred Hampton’ın hikayesinin anlatıldığı Judas and the Black Messiah filmin fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Warner Bros.’un resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Başrolünden Daniel Kaluuya‘nın bulunduğu biyografi filminin senaryosunu Will Berson ve Shaka King kaleme alırken, orijinal hikaye Keith Lucas ve Kenneth Lucas’ın ellerinden çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Shaka King oturuyor.

judas and the black messiah
This image released by Warner Bros. Pictures shows LaKeith Stanfield, foreground, and Daniel Kaluuya in a scene from the upcoming film “Judas and the Black Messiah.” The Ryan Coogler-produced Fred Hampton film will have its premiere at the Sundance Film Festival before heading to HBO Max and theaters, programmers announced Tuesday. Daniel Kaluuya plays the Black Panther Party chairman and his “Get Out” co-star Lakeith Stanfield plays FBI Informant William O’Neill who agrees to infiltrate the group in the late 1960s. (Glen Wilson/Warner Bros. Entertainment via AP)

Judas and the Black Messiah konusu

Film, Black Panther Party liderlerinden olan Fred Hampton’un hayatına odaklanıyor. Fred Hampton adında aktivist olan bir genç, siyah topluluğunun özgürlüğünü kazanması ve siyahların katledilmesine son vermek için savaşan Black Panther Party başkanlarından biri olur. Başkan Fred, bir nesle ayaklanmaları ve baskıların karşısında olması için ilham kaynağı olur. Bu sırada hapis cezasına çarptırılan William O’Neal’a, FBI bir anlaşma teklif eder. FBI, William’ın Fred’in partisini sızıp içeriden bilgi vermesi karşılığında ona özgürlük vaat eder. Anlaşmayı kabul eden William, yavaş yavaş Fred Hampton’un sonunu hazırlar.

Judas and the Black Messaih filminin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.