judas and the black messiah

Judas and the Black Messiah filminden fragman yayımlandı

Warner Bros.’un yapımcılığını üstlendiği ve siyahi hakları aktivisti olan Fred Hampton’ın hikayesinin anlatıldığı Judas and the Black Messiah filmin fragmanı bugün yayımlandı. Warner Bros.’un yaptığı açıklamaya göre, başrolünde Deniel Kaluuya’nın bulunduğu film, sadece sinemalarda gösterilecek.

Bu biyografi filminin senaryosunu Will Berson ve Shaka King kaleme alırken, orijinal hikaye Keith Lucas ve Kenneth Lucas’ın ellerinden çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Shaka King oturuyor.

Dizinin odak noktası olan Fred Hampton’a Daniel Kaluuya hayat verecek. Filmde, I’m Thinking of Ending Things‘de izleyeceğimiz başarılı oyuncu Jesse Plemons ve Knives Out, Sorry To Bother You gibi filmlerle yükselişe geçen Lakeith Stanfield da bulunacak. Aynı zamanda Martin Sheen, Ashton Sanders gibi isimleri de beyaz perdede izleyeceğiz.

judas and the black messiah

Judas and the Black Messiah konusu

Black Panther Party liderlerinden olan Fred Hampton’un hayatına odaklanıyor. Fred Hampton adında aktivist olan bir genç, siyah topluluğunun özgürlüğünü kazanması ve siyahların katledilmesine son vermek için savaşan Black Panther Party başkanlarından biri olur. Başkan Fred, bir nesle ayaklanmaları ve basıların karşısında olması için ilham kaynağı olur. Bu sırada hapis cezasına çarptırılan William O’Neal’a FBI bir anlaşma teklif eder. FBI, William’ın Fred’in partisini sızıp içeriden bilgi vermesi karşılığında ona özgürlük vaat eder. Anlaşmayı kabul eden William, yavaş yavaş Fred Hampton’un sonunu hazırlar.

Yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.