To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever fragmanı yayımlandı

Netflix’in orijinal gençlik filmi To All the Boys I’ve Loved Befor’un 3. devam filmi To All The Boys: Always and Forever‘ın fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Jenny Han’ın New York Times BestSeller listesinde yer alan To All the Boys I’ve Loved Before kitabı, 2018 yılında Netflix tarafından filme uyarlanmıştı. Serinin ikinci filmi olan To All the Boys: P.S. I Still Love You da 2020 yılının Şubat ayında izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Serinin 3. filmi yine şubat ayında, 12 Şubat 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

to all the boys: always and forever

To All the Boys: Always and Forever konusu

Başrollerinde Lana Condor ve Noah Centineo‘nun bulunduğu 3. filmin orijinal açıklaması ise şu şekilde:

Lara Jean’in okuldaki son yılı tek kelimeyle harika! Üstelik sabırsızlıkla beklediği daha pek çok şey var: New York’a yapılacak sınıf gezisi, erkek arkadaşı Peter’la gideceği okul balosu, mezuniyetten sonraki Plaj Haftası ve babasının düğünü. Sonrasındaysa Peter’la üniversiteye gidecektir, hem de hafta sonları eve gelip çikolatalı kurabiye yapabileceği kadar yakın bir üniversiteye.
Genç kız hayatının daha iyi olamayacağını düşünür, ta ki bazı beklenmedik haberler alana dek.
Değişimden korkan Lara Jean tüm planlarını baştan yapmak zorunda kalacaktır… Ancak kalbiniz ile aklınız farklı şeyler söylüyorsa hangisini dinlemelisiniz?

To All the Boys: Always and Forever filminin yayımlanan resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.