josh duhamel shotgun wedding

Josh Duhamel’in Shotgun Wedding kadrosuna katıldığı kesinleşti

Geçtiğimiz haftalarda, Josh Duhamel’in, Armie Hammer’ın rolü yerine Shotgun Wedding filminin kadrosuna katılabileceğini öğrenmiştik. Geçtiğimiz aylarda, ünlü oyuncu Jennifer Lopez ve Call Me by Your Name, Rebecca, The Soical Network gibi yapımlarda bulunan Armie Hammer‘ın, Shotgun Wedding adlı bir filmde yer alacağını öğrenmiştik. Bir süre önce, Armie Hammer ile ilgili haberler çıkmaya başlamıştı. Hammer’ın eski sevgilileri, Hammer ile ilgili ilginç özelliklerden bahsetmişlerdi. Hiçbiri tam olarak kanıtlanmamış olsa da Armie Hammer’ın hayatında bulunan birçok kişi, bu bilgileri doğruladı.

Bu yaşananlardan Armie Hammer’ın, Jennifer Lopez ile başrolünu paylaştığı Shotgun Wedding filminin kadrosundan ayrıldığı açıklanmıştı. Josh Duhamel ise Armie Hammer’ın yerine geçecekti ancak henüz onaylanmamıştı. Bugün ise oyuncunun resmi olarak kadroya katıldığı duyuruldu.

Josh Duhamel

Josh Duhamel’in, Shotgun Wedding kardosuna katıldığı duyuruldu

Safe Haven, Life As We Knor It, Las Vegas ve Love, Simon gibi yapımlarda yer alan Josh Duhamel‘in, Jennifer Lopez’in hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünü üstlendiği filmin kadrosuna katılacağını, Lionsgate Motion Picture Group’un yapım başkanı Erin Westerman doğruladı.

Romantik komedi türünde olacak olan film, Tom ve Darcy adlı iki genci odağına alıyor. Tom ve Darcy, evlenmeye karar verir ancak düğün arifelerinde partideki herkes rehin alınır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.