Rebecca oyuncuları ve kadrosu

mm
rebecca

1938 yılında yazılmış aynı adlı romandan uyarlanan film, geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Orijinal Netflix filmi, bir yıl önce dul kalmış yakışıklı bir erkekle evlenen Fontaine’in, kocasının eski eşi Rebecca’nın gölgesi altında kalmasının hikâyesini anlatıyor.

“Rebecca” oyuncu kadrosu

Bayan De Winter  / Lily James

Rebecca

Filmde Lily James, yaşadıkları kasırgalı aşkın ardından Maxim de Winter’ın ikinci genç karısı olan isimsiz Mrs. de Winter karakterini canlandırıyor. Kocasının malikanesine taşındıktan sonra evin ilk hanımının kendisi olmadığını öğrenerek büyük hayal kırıklığı yaşar. Bunun ardından Mrs. de Winter, Rebecca’yı evden ve kocasının zihninden silerek kendini kabullendirmeye çalışır. Lily James, Disney’in canlı aksiyon uyarlaması Cindirella, Baby Driver ve Mamma Mia serisindeki rolleri ile tanınıyor.

Maxim De Winter / Armie Hammer

Rebecca

Armie Hammer filmde, Mrs. de Winter karakteri ile yaşadıkları büyük aşkın ardından evlenmiş ancak eski karısı Rebecca’yı unutamamış olan Maxim de Winter karakterine hayat veriyor. Ünlü aktör; Call Me By Your Name, The Social Network ve The Man from U.N.C.L.E. gibi sevilen yapımlardaki rolleri ile tanınıyor.

Mrs. Danvers / Kristen Scott Thomas

Rebecca

Kristen Scott Thomas, Maxim de Winter’ın sadık baş hizmetçisini ve Bayan de Winter’ın baş düşmanı Bayan Danvers karakteri ile filmde yer alıyor. İngiliz aktris, Four Weddings and a Funeral, The Horse Whisperer ve Tomb Raider gibi birçok filmdeki rolleriyle tanınıyor.

Jack Favell / Sam Riley

Rebecca

Sam Riley’i filmde, Maxim de Winter’ın ilk karısı olan Rebecca’nın ilk kuzeni ve sevgilisi olarak görüyoruz. Aktör Maleficent, On the Road ve Pride and Prejudice and Zombies filmlerinde hayat verdiği karakterler ile tanınıyor.

Frank Crawley / Tom Goodman Hill

Manderley malikanesinin çalışanlarından biri olan Frank, daha sonra Rebecca’nın düşmanı Mrs. de Winter’ın arkadaşı olur. Oyuncu daha önce The League of Extra Gentlemen ve  The Imitation Game filmlerinde yer aldı.

Beatrice Lacy / Keeley Hawes

Oyuncu filmde, Maxim de Winter’ın kız kardeşi ve Giles’ın karısı olan Beatrice Lacy karakterini canlandırıyor. Keeley Hawes Netflix dizisi Bodyguard ve The Casual Vacancy’deki rolleri ile tanınıyor.

Total
0
Shares
Önceki
The Second Wave
mm

The Second Wave: Koronavirüs temalı yeni dizi

Sonraki
jared leto
mm

Jared Leto, “The Synder Cut” filminde Joker’i canlandıracak