Shotgun Wedding filminin kadrosuna yeni isimler katıldı

jennifer coolidge shotgun wedding

Geçtiğimiz aylarda, ünlü oyuncu Jennifer Lopez ve Call Me by Your Name, Rebecca, The Soical Network gibi yapımlarda bulunan Armie Hammer‘ın, Shotgun Wedding adlı bir filmde yer alacağını öğrenmiştik. Geçtiğimiz haftalarda ise Armie Hammer ile ilgili çıkan haberler sonrasında kadrodan ayrıldığını öğrenmiştik. Geçtiğimiz saatlerde de Armie Hammer yerine Josh Duhamel’in kadroya dahil olduğu duyuruldu. Bununla beraber kadroya dahil lan 2 isim daha açıklandı.

Aquarius filminin başrolü Sônia Braga ve Legally Blonde, American Pie, A Cinderella Story gibi filmlerde yer alan Jennifer Coolidge‘in kadroya katıldığı duyuruldu. Kadroya katılan yeni isimlerin, Jennifer Lopez ve Josh Duhamel’in oynadığı karakterlerin anneleri olarak yer alacakları da açıklandı.

sonia braga shotgun wedding

Shotgun Wedding hakkında tüm bildiklerimiz

Romantik komedi türünde olacak olan film, Tom (Josh Duhamel) ve Darcy (Jennifer Lopez) adlı iki genci odağına alıyor. Tom ve Darcy, evlenmeye karar verir ancak düğün arifelerinde partideki herkes rehin alınır. Filmin çekimlerine, bu ay başlanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
josh duhamel shotgun wedding

Josh Duhamel’in Shotgun Wedding kadrosuna katıldığı kesinleşti

Sonraki
10 Bin Adım
mm

10 Bin Adım 8. bölüm fragmanı yayımlandı