Joseph Potter, My Policeman kadrosuna katıldı

my policeman

Geçtiğimiz aylarda ilk kez duyurulan My Policeman filmi, geçtiğimiz günlerde çekimlere başlamıştı. Başrollerinde; Dunkirk filmi ile 2017 yılında ilk kez sinema dünyasına atılan ve şimdi de Don’t Worry Darling filminin kadrosunda bulunan ünlü şarkıcı Harry Styles, en son The Crown dizisinde karşımıza çıkmış Emma Corrin ve The Last Kingdom, Ripper Street, Peaky Blinders gibi dizilerde yer alan David Dawson yer aldığı filmin kadrosuna bir kişi daha katıldı.

Casualty, All the Sea gibi yapımlarda bulunan genç oyuncu Joseph Potter, filmin kadrosuna katıldı. Filmdeki rolü tam olarak bilinmese de Harry Styles’ın canlandırdığı karakterin kardeşi olması bekleniyor.

my policeman

My Policeman konusu

My Policeman filmi; 1950’ler İngiltere’sinde, Marion (Emma Corrin) adlı bir öğretmenin, Tom (Harry Styles) adlı bir polise gördüğü ilk anda aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra Tom, gözlerini sofistike ve büyüleyici bir dünyaya açmasına sebep olan müze küratörü Patrick (David Dawson) ile tanışır. Tom, Patrick’e ilgi duysa bile o zamanlarda Marion ile evlenmenin daha güvenli olduğunu düşünür.

Film, geri dönüş yapısını kullanacak ve 1900’lü yılların sonunu anlatmaya devam edecek. 40 yıl sonra, Tom ve Marion yaşlanmışken evlerine aldıkları Patrick’i anlatacak. Film, 40 yıl önceki sismik olayları ve Tom’un, Patrick ile olan tutkulu ilişkisini izleyici ile buluşturacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam

Yeşilçam dizisinin 3. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
you

You 3. sezon çekimleri tamamlandı