You 3. sezon çekimleri tamamlandı

you

İlk sezonu 9 Eylül 2018 tarihinde izleyicilerle buluşan You dizisi, dünyanın birçok yanında oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dizi, 3. sezon onayını bir süre önce almış ve 3. sezon çekimlerine de geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Birkaç saat önce yapılan haberlere göre de dizinin yeni sezon çekimleri tamamlandı.

Caroline Kepnes’in romanından uyarlanan ve Supernatural dizisinin senaristlerinden Sera Gambla ile Love, Simon filmine imza atan Greg Berlanti‘nin yaratıcısı olduğu Netflix dizisi You’nun oyuncu kadrosunda; Penn Badgley, Victoria Pedretti, James Scully, Jenna Ortega, Carmela Zumbado ve Chris D’Elia gibi isimler yer alıyor.

you

You 3. sezon ne zaman çıkacak?

3. sezonun, 2021 yılının sonunda yayımlanması bekleniyordu ve posterde de 2021’in Kasım ayında izleyici karşısına çıkacağını öğrendik. Kesin tarihin, bir süre sonra duyurulması bekleniyor.

Dizinin 3. sezonunda Penn Badgley, Joe karakteri ile Victoria Pedretti ise Love karakteri ile diziye geri dönecek. Caroline Kepnes’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanmış olan dizide, New York’ta yaşayan Joe Goldberg isimli son derece zeki bir kitapçının, kitap dükkanına gelen Guinevere Beck’e aşık olması ve onda bir takıntı haline gelişi anlatılıyor. Joe, ilk gördüğü anda Beck’e aşık olur ve onun kalbini kazanmak amacı ile her şeyi yapmaya çalışır. Dizinin 2. sezonunda ise Joe’nun geçmişine tanıklık etmiş ve Love adında bir kadın ile yeni bir aşka yelken açmasını izlemiştik.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
my policeman

Joseph Potter, My Policeman kadrosuna katıldı

Sonraki
hekimoğlu

Hekimoğlu 47. bölüm 3. fragmanı yayımlandı