jonathan majors

Jonathan Majors, Marvel Sinematik Evreni’ne katılıyor

HBO’nun sevilen dizisi “Lovecraft Country”nin yıldızlarından biri olan Jonathan Majors, Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapıyor. Majorjs, Paul Rudd ve Evangeline Lily’le birlikte yeni “Ant-Man” filminde başrol olmak için seçildi. Şirketin bu konu ile ilgili bir yorumu olmasa da yakın kaynaklar, Majors’un süper kötü adam Kang the Conqueror’ı canlandıracağını söylüyor.

Aynı zamanda kaynaklar, Marvel Sinematik Evreni’ndeki birçok yeni filmde olduğu gibi karakterin, gelecekteki filmlerde nasıl öne çıktığı konusunda bükülmeler olabileceğini ekliyor. Buna rağmen Jonathan Majors’un, Marvel Sinematik Evreni’ndeki yeni kötü adamlardan biri olması muhtemel gibi görünüyor.

jonathan majors

Jonathan Majors’un yeni karakteri kim?

Majors’un, yeni “Ant-Man” filminde Kang the Conqueror’ı canlandıracağı söyleniyor. Kang, filmlerde daha farklı işlenebilecek olsa da çizgi romanlarda, Thor‘dan Spider-Man‘e tüm Avengers ekibi ile savaşan ve zaman yolculuğu yapabilen bir varlıktır.

Bu projelerden önce Majors, 2019 Sundance Film Festivali’nde galası yapılan “San Francisco’daki Son Siyah Adam” filmi için övgü aldı. Film, Majors’ın ilk başrolü oldu ve bu rolüyle Çıkış Yapan Erkek Oyuncu dalında Gotham Ödülü ve En İyi Yardımcı Erkek için Spirit Ödülü’ne aday gösterildi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.