arka sokaklar

Arka Sokaklar 557. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin 15 yıllık dizisi Arka Sokaklar, 15. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde Kanal D’nin resmi YouTube kanalı üzerinden 557. bölüm fragmanı yayımlanan dizi, 18 Eylül Cuma günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu; Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz oturuyor.

Polisiye türündeki dizinin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu bulunuyor. Ancak dizinin yeni sezonunda kadroya 3 yeni isim katıldı. Gizem Terzi polis Sinem karakteri, Perihan Ünlücan avukat Başak karakteri ve Hakan Uygun ise uluslararası bir çetenin reisi olarak dizide izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

arka sokaklar

Arka Sokaklar 557. bölümünde neler olacak?

Gizli görev sırasında ekibi üzen bir durum yaşanıyor. Engin Müdür, müdahale ettiği olay sırasında vuruluyor. Engin, hemen hastaneye kaldırılıyor. Sağlık durumu hakkında bilgi alamayan ekip ise çaresizce ondan gelecek haberi bekliyor. Ekip bu arada çocukları kullanan bir çetenin peşine düşüyor ve bir operasyon ile çocukları çetenin elinden kurtarmaya çalışıyor. Bir üzüntülü haber de Hüsnü’ye geliyor. Tekin’e yatıştırıcı verip yatağa bağlayan bir olay yüzünden büyük şaşkınlık yaşıyor.

Yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.