ant man seyrederiz

Ant-Man 3 ne zaman vizyona giriyor?

Başrolünde Paul Rudd‘un bulunduğu ve ilk filmi 2015 yılında vizyona giren film serisi ile ilgili açıklama yapıldı. Bu yılın başlarında, “Ant-Man 3” filmi için çalışmalara başlandığı onaylanmıştı. Peyton Reed ile röportaj yapan Yahoo Entertainment, “Ant-Man 3″ün vizyon tarihi için 2022 yılını işaret etti. Marvel ise bu haberi doğrulayan herhangi bir açıklamada bulunmadı ve şimdilik film için resmi bir tarih paylaşmadı.

İlk iki filmin yönetmenliğini üstlenen Peyton Reed, bu filmin de yönetmen koltuğunda oturacak. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden birçok yapımın tarihi ertelendi. Bunlardan birinin de Ant-Man 3 olup olmadığı merak edilen bir konu.

Ant-Man

Yaptığı röportajda Payton Reed, üçüncü film ile ilgili sorular sorulunca şu ifadeleri kullandı:

“Hikâyeyi çözdük, henüz hiçbir şey resmi değil ama sessizce çalışıyoruz. Salgınla mücadele etmeye çalışıyoruz.”

Filmin çekimlerinin ise Haziran 2021’de başlaması bekleniyor. Kendisiyle yapılan röportajda Peyton Reed, film için herhangi bir tarih belirtmedi ancak Yahoo’nun, Ant-Man 3 filminin vizyonu için planlanan tarihi duyurmuş olması muhtemel görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.