Flash

Jeffrey Dean Morgen, The Flash filminde Thomas Wayne’i tekrar canlandıracak

The Flash filminde Thomas Wayne karakterini Jeffrey Dean Morgan oynayabilir

Batman v Superman: Dawn of Justice’te Thomas Wayne’i canlandıran Jeffrey Dean Morgan, The Flash ile rolü bir kez daha üstlenebilir.

2 yıl sonra DC evreninin sevilen karakterlerinden The Flash, bu kez Andy Muschietti’nin yönetimiyle karşımıza çıkacak. Daha önce Mama, It ve It Chapter Two filmlerinin yönetmen koltuğunda gördüğümüz Andy Muschietti, 2022 yılında çıkması planlanan filmde nasıl bir etki yaratacak, göreceğiz.

2022 yılında karşımıza çıkacak olsa da film hakkında şimdiden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Henüz çıkışına 2 yıllık bir süre bulunan ve uzun süredir gelmesi beklenen yapımda, Thomas Wayne rolü bir kez daha Jeffrey Dean Morgan’ın olabilir.

Flash

Ezra Miller’ın başrolünde olduğu ve Andy Muschietti’nin yöneteceği filmin konusu henüz bilinmemekle birlikte daha önce Flashpoint hikâyesini uyarlayacağı konusunda söylentiler çıkmıştı. Son zamanlarda Ray Fisher’ın canlandırdığı Cyborg’un filmde rol alacağı haberi de dahil olmak üzere ortaya çıkan bazı bilgiler bu söylentilerin doğruluğunu güçlendiriyor.

Daniel Richtman’a göre 2022 yılında çıkacak filmin kadrosunda Watchmen, Rampage, Supernatural ve The Walking Dead’in yanı sıra birçok ünlü yapımda karşımıza çıkmış Jeffrey Dean Morgan’ın yer edinme ihtimali bulunuyor. Daniel Richtman’a göre Jeffrey Dean Morgan, şu anda projede Thomas Wayne rolünü canlandırmak üzere görüşme aşamasında.

Flash

Daha önce Barry Allen solo filmi hakkında bir iddia ortaya atılmıştı. Bu iddiaya göre film, ikonik Flashpoint hikâyesini işleyecekti. Son zamanlarda filmde bulunacak veya bulunması iddia edilen bazı aktörler ve rolleri açıklanınca, film hakkında ortaya atılan bu iddia da güçlenmeye başladı.

2011 yılında Geoff Johns tarafından yazılan ve Andy Kubert tarafından çizilen Flashpoint, Barry Allen’ın annesini kurtarmak için geçmişi değiştirdiğini ve kendi zamanına döndüğünde büyük ölçüde değişmiş bir DC evreniyle karşılaşmasını konu alıyor. Örneğin, Flashpoint zaman çizelgesinde sokakta öldürülen Bruce Wayne’in babası değil, bizzat kendisi oluyor. Bunun sonucunda da çok daha karanlık bir Batman tasvirini, babası Thomas Wayne üstleniyor.

Tabii filmin nasıl bir hikâye işleneceği hâlâ resmî olarak açıklanmış değil. Yine de film hakkındaki haberler önümüzdeki aylarda daha kesin bir görüşe sahip olmamıza yardımcı olacaktır.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Ayrıca yine DC evrenine ait içinde Batman ve Flash’ın da bulunduğu Justice League’nin The Synder Cut versiyonunun tanıtımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.