Cosmic Sin
Cosmic Sin

Bruce Willis’li bilim kurgu filmi “Cosmic Sin”den ilk görsel

Cosmic Sin filminden ilk görsel geldi!

svg%3E

Aksiyon filmi ikonu Bruce Willis nihayet bilim-kurgu filmi olan Cosmic Sin ile dönüş yapıyor. Cosmic Sin’den ilk görsel resmi olarak paylaşıldı. Film, Cannes Film Festivali’nin film marketindeki yerini aldı.
Bilim kurgu filmi Cosmic Sin’de Bruce Willis, James Ford isimli bir karaktere hayat veriyor. Gelecekteki bir zaman diliminde geçen Comic Sin, uzaylıların insan ırkını yok etme tehlikesine karşı mücadele eden bir grup insanı konu alıyor. Uzaylıların hedefi insanların bedenlerini kullanabilmektir. Böylece insan ırkını yakından inceleyebileceklerdir.
Cosmic Sin’in oyuncu kadrosunda Pulp Fiction, Die Hard serisi, Moonlighting gibi yapımların yıldız oyuncusu Bruce Willis’in yanı sıra MCU (Marvel Sinematik Evreni) ‘da Crossbones olarak bildiğimiz Frank Grillo; Bottle Rocket, Idiocracy gibi yapımlardan tanıdığımız Luke Wilson, Teen Wolf, Once Upon A Time, The Purge gibi yapımlarda bulunan Adelaide Kane gibi isimler bulunuyor.
It Follows, November Man, Heist gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Corey Large yönetmenliğe ve Broil, Animals, True Detective gibi yapımlardan tanıdığımız Edward Drake ise senaristliğe imzasını attı. Filmin Amerika haklarını Berlin’de Saban Films satın almıştı. Şimdi ise uluslararası hakları Cannes’da satışa çıkarıldı.
Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.